STOLBRYT - PRODUCENT MEBLI
OD PONAD 30 LAT PRODUKUJEMY MEBLE NA ZAMÓWIENIE
KUCHNIE - ZDJĘCIA
O nas
Nasza Oferta
NASZA KUCHNIA W DOMU ENERGOOSZCZĘDNYM W PORCIE ŁÓDŹ
NASZE REALIZACJE
MEBLE INNE - ZDJĘCIA
Praca
Kontakt
DOTACJA
O nas


 

Serdecznie witamy!

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku meblarskim w Polsce od 1976 roku. Posiadając długoletnie doświadczenie staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Początkowo, jako rzemieślniczy zakład stolarski, zajmowaliśmy się aranżacją i wystrojem wnętrz domów mieszkalnych - wykonywane były wówczas schody, boazerie, belki, drzwi, garderoby, biblioteki. W latach osiemdziesiątych podstawową produkcję stanowiły meble kuchenne oraz stoły fornirowane i z płyt laminowanych. Na lata dziewięćdziesiąte przypada okres specjalizacji firmy w produkcji mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Obecnie ogromny nacisk stawiamy na wysoką jakość i funkcjonalność wykonywanych mebli.

Szeroka oferta pełna możliwości zarówno konstrukcyjnych - wymiary szafek , jak i technologicznych - wzory i kolorystyka frontów, daje duże możliwości projektowe. Dzięki temu, że fronty szafek wykonujemy w naszej fabryce jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar szafki. Kilka grup cenowych pozwala klientowi wybrać kuchnię na miarę swoich potrzeb i wymagań. W ofercie firmy są meble klasyczne - głównie z frontami drewnianymi z drewna dębowego, olchowego, bukowego, czereśniowego i klonowego w wielu modelach i wybarwieniach, jak również meble nowoczesne z wykorzystaniem różnych materiałów - forniry europejskie i egzotyczne, MDF lakierowany połysk i mat, aluminium.

Ogromny wpływ na komfort użytkowania i pracy w kuchni mają akcesoria, w które wyposażone są meble. Dzięki bardzo szerokiej gamie wysokiej jakości akcesoriów meblowych KESSEBÖHMER i BLUM meble STOLBRYT są wyjątkowo wygodne, funkcjonalne i bezpieczne. Oprócz mebli kuchennych wykonujemy również szereg innych mebli indywidualnie projektowanych między innymi: meble pokojowe, stoły, meble łazienkowe, biblioteki, garderoby, komody, meble do gabinetów stomatologicznych.


       

KUCHNIE - ZDJĘCIAO nasNasza OfertaNASZA KUCHNIA W DOMU ENERGOOSZCZĘDNYM W PORCIE ŁÓDŹNASZE REALIZACJEMEBLE INNE - ZDJĘCIAPracaKontaktDOTACJA